Hizmetlerimiz

BİZ NELER YAPIYORUZ!

Sabahweb® olarak öncelikli amacımız, en güncel teknolojilerle müşterilerimizin sorunlarını çözerek kurumsal yapılarını güçlendirmektir. Tescilli markamız adı altında verdiğimiz hizmetleri sunarken, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kapsamlı ve doğru analiz ederek, kaynak ve maliyet tasarrufu sağlarız. Alanında uzman mühendislerden oluşan ekibimiz ile tasarımdan, sunucu hizmetlerine, alan adı tescilinden, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca çözümlerimiz ile yazılım geliştirme hizmetinin yanında bütün ihtiyaçlara çözüm üretmekteyiz.

Otomasyon Yazılımları

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), ERP (Kurumsal Kaynak Yönetimi), data analizi ve veri madenciliği gibi kurumsal işletmenizin temel ihtiyaçlarını, Sabahweb 11 yıllık tecrübesiyle ürettiği çözümlerle karşılamaktadır.

Özel Proje Geliştirme

İşletmenizdeki işleyişi kontrol etmek veya faaliyetlerinizle ilgili rapor oluşturmak gibi gündem yaratan konulardan kurtulun. Gereksinimlerinize uygun çözümler üreterek özel projeler geliştiriyoruz.

Intranet Projeler

Ölçeğiniz ne olursa olsun işletmenize uygulanabilir Intranet projeleri; firma içi iletişimi, evrak takibi yapmanızı, hızlı dosya paylaşabilmenizi sağlar ve departmanlar arası onay süreçlerini hızlandırır.

Web Tabanlı Projeler

Dinamik web sitesi, ulusal ölçekte işleyen bir web sitesi veya bulut sunucular üzerinde çalışan global bir web portalı... Sizin ihtiyacınız ne olursa olsun projenizi hayata geçirmek için biz hazırız!

Sunucu Hizmetleri

Kurumsal ölçekli donanım ve lisanslı yazılımlar, tam yedekli alt yapımız ile verdiğimiz hizmetin arkasındayız. 10 yılı aşkın tecrübesiyle ekimiz, siz değerli müşterilerimize profesyonel ölçüde destek verirken siz yalnızca işinize odaklanın!

$59.99 'dan başlayan fiyatlarla...

Paketlerimizi inceleyin

E-Posta Hizmetleri

Kurumsal E-posta servisimiz orta-büyük ölçekli firmaların ve e-posta trafiğinin sürekliliği büyük önem arz eden müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak içindir. Tamamen bulut üzerinde coğrafi yedekli bir alt yapıda çalışan, inbox garantili servisimizi desktop, web ve mobil üzerinden kullanabilirsiniz.

Güvenli Şifreleme

Sabahweb mail sunucuları üzerinde mail gönderimleri SSL/TLS desteği sayesinde üst düzey güvenlik içerisinde haberleşme imkanı sağlar.

Üstün Koruma

Sabahweb kurumsal mail altyapısı, %90 başarı oranı ile spam ve virüs içerikli mailleri engelleyerek sizlere güvenli bir mail hizmeti sunar.

Kolay Kullanım

Masaüstü, mobil, WebMail platformlarından yani tüm cihazlardan ve lokasyondan bağımsız olarak sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz.

Alan Adı Hizmetleri

Hayalinizdeki alan adını, Sabahweb altyapısı ile anında tescil edin, internetteki yerinizi hemen alın. Alan adı transfer işlemleri %100 olarak ücretsizdir, sadece alan adınızın transfer sonrasında 1 yıl uzatma ücreti olarak sizden domain ücreti talep edilmekte diğer hiç bir işlem için ücret istenmemektedir.

Dünyanın en çok tercih edilen alan adı uzantıları, en iyi fiyatlar ve hızlı şekilde sizin olabilir. NameServer kaydı oluşturma, DNS yönetimi, ücretsiz alan adı (domain) yönlendirme, transfer kilidi, whois bilgilerini koruma ve güncelleme gibi işlemlerini kolaylıkla yapın.

  • Kredi kartı ile ödemede hızlı ve kolay aktivasyon
  • Gelişmiş kontrol paneli ile rahat kullanım
  • Tüm uzantılar emrinizde, 50'den fazla alan adı uzantısı seçeneği istediğiniz alan adını bulmak çok kolay!

Danışmanlık & Destek

Çalışanlarının çoğunluğu alanında uzmanlaşmış mühendislerden oluşan Sabahweb olarak her zaman güncel kalmayı ve gelişmeleri takip etmeyi bir zorunluluk olarak gördük. Edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimize aktarmayı bir görev bildik. Sunduğumuz danışmanlık ve destek hizmetimizle yanınızdayız.

Teklif İsteyin

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.